Turnieje towarzyskieTrzeci Kapi Cup dla dzieci z Rogowa

2020/09/07by Mateusz Gotz

 

Po raz trzeci w historii w Gnieźnie zorganizowano turniej Kapi Cup, sponsorowany przez firmę Kapi Transport. Spośród dziewięciu zespołów najlepiej poszło dzieciom z Rogowa, które cieszyły się z tryumfu.

W finale zmagań zespół LKS Rogowo, który w pokonanym polu zostawił osiem innych zespołów, pokonał zespół dziewcząt ze Swarka Swarzędz. W meczu o brązowy medal Stella Gniezno okazała się lepsza od Lipna Stęszew. Wszyscy uczestnicy zmagań otrzymali pamiątkowe medale. Przyznano również nagrody indywidualne. Najmłodszy zawodnik – Jan Pożegowiak reprezentujący barwy Stelli Gniezno, najlepszy bramkarz – Jan Łopiński – Gościeszyn, najlepszy zawodnik – Grzegorz Iwański Lipno Stęszew.

Na swoim fanpage zespół Stelli Gniezno wyraził podziękowania dla sponsora, bez którego trzecia edycja turnieju nie mogła by się odbyć.

Komentarze

Mateusz Gotz

Pasjonat hokeja, który w hokeja zaczął grać bardzo późno z marnymi efektami. Sokół Warszawa, Lipno Stęszew. Twórca największego portalu o hokeju na trawie w Polsce czyli... Prohokej.pl.

REKLAMA

Komentarze

o Prohokej

Prohokej.pl logo

Prohokej.pl to pierwszy portal na temat hokeja na Trawie w Polsce, który sukcesy świecił na początku XXI wieku. Po kilku latach przerwy wracamy w nowej odsłonie, aby popularyzować nad Wisłą tę piękna dyscyplinę sportu.

REKLAMA

Prohokej © 2020. Wszelkie prawa zastrzerzone