Z życia związkuTerravita na dłużej z hokejem?

2020/06/19by Mateusz Gotz

Polski Związek Hokeja na Trawie poinformował, że sponsorem tytularnym zbliżających się rozgrywek Pucharu Polski będzie firma Terravita. Istnieje szansa, że producent czekolady zostanie z polskim hokejem na dłużej.

O umowę sponsorką zapytaliśmy Polski Związek Hokeja na Trawie. Jak udało nam się dowiedzieć, podpisana na czas rozgrywek Pucharu Polski umowa, przełoży się na atrakcyjne nagrody dla najlepszych zawodników tegorocznej edycji rozgrywek. To nie jedyna płaszczyzna współpracy podczas zbliżających się zmagań.  W lipcu Związek ma w planach usiąść także do rozmów ze sponsorem, na temat kontynuacji wspierania hokeja na trawie w Polsce. Niestety jak poinformował nas rzecznik PZHT – Filip Sobczak – szczegóły obecnej umowy są objęte tajemnicą handlową.

Mateusz Gotz

Pasjonat hokeja, który w hokeja zaczął grać bardzo późno z marnymi efektami. Sokół Warszawa, Lipno Stęszew. Twórca największego portalu o hokeju na trawie w Polsce czyli... Prohokej.pl.

REKLAMA

[adrotate banner="3"]
[adrotate banner=”3″]

o Prohokej

Prohokej.pl logo

Prohokej.pl to pierwszy portal na temat hokeja na Trawie w Polsce, który sukcesy świecił na początku XXI wieku. Po kilku latach przerwy wracamy w nowej odsłonie, aby popularyzować nad Wisłą tę piękna dyscyplinę sportu.

Prohokej © 2020. Wszelkie prawa zastrzerzone