ProhokejTerminarz i Wyniki

Typ boiskaRozgrywki wg. PłciZasięg rozgrywekTyp rozgrywekGospodarzeGościeWynikMiejscowośćDataStrzelcy
Boiska otwarteRozgrywki kobietligi_zagraniczneNiemieckaRüsselsheimer RK Großflottbeker THGC 0:4Hamburg2020-10-18

Belen Iglesias Marcos, Jette Fleschütz (2), Annchristin Lehmann

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówPolonia SkierniewiceStella Gniezno2:5Skierniewice2020-10-10

- Marcin Lewartowski (3), Huber Grotowski, Rafał Stupczyński

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówMKS Środa WielkopolskaLipno Stęszew3:3Środa Wielkopolska2020-10-10

Dawid Kujawa, Tomasz Marcinkowski (2), karne zagrywki: 3:2

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówHKS SiemianowiczankaÓsemka Tarnowskie Góry7:2Siemianowice Śląskie2020-10-10

Kamil Gryma, Kamil Klim, Krzysztof Graca, Wojciech Hećko,, Dominik Turij (3) -

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówLKS GąsawaLKS Rogowo0:3Gąsawa2020-10-10

Marcin Strykowski (2), Dominik Kotulski

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówAZS AWF PoznańPomorzanin Toruń0:4Poznań2020-10-10

Krystian Sudoł, Wojciech Rutkowki (3)

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówWarta PoznańGrunwald Poznań2:6Poznań2020-10-10

Maciej Walkowiak, Michał Wachowiak - Artur Mikuła (3), Michał Lange, Mikołaj Gumny, Mateusz Hulbój

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówStart GnieznoAZS Politechnika Poznańska3:1Gniezno2020-10-10

Szymon Cyprych, Marcel Konieczny, Maciej Wejerowski - Robert Gruszczyński

Boiska otwarteRozgrywki kobietpolskieMP seniorówAZS Politechnika PoznańskaStart Brzeziny0:0Poznań2020-09-27

Karne zagrywki: 2:4

Boiska otwarteRozgrywki kobietpolskieMP seniorówLKS GąsawaÓsemka Tarnowskie Góry4:2Gąsawa2020-09-27
Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówMKS Środa WielkopolskaPolonia Skierniewice7:1Środa Wielkopolska2020-09-26
Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówHKS SiemianowiczankaStella Gniezno0:2Siemianowice Śląskie2020-09-26
Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówLipno StęszewÓsemka Tarnowskie Góry3:1Stęszew2020-09-26
Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówAZS AWF PoznańStart Gniezno1:2Poznań2020-09-26

Mateusz Nowakowski - Maciej Wejerowski (2)

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówPomorzanin ToruńLKS Rogowo16:0Toruń2020-09-26

Wojciech Rutkowski (4), Krystian Sudoł (3), Michał Kunklewski (2), Krystian Makowski (2), Michał Dawid, Patryk Karamuz, Artur Kościelski, Michał Raciniewski, Michał Makowski

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówWarta PoznańAZS Politechnika Poznańska0:-4Poznań2020-09-26

karne zagrywki: 1:0

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówLKS GąsawaGrunwald Poznań1:5Gąsawa2020-09-26

Michał Nowakowski - Mikołaj Gumny (2), Michał Lange, Mateusz Hulbój, Artur Mikuła

Boiska otwarteRozgrywki kobietligi_zagraniczneHolenderskaKampongOranje-Rood2:2Utrecht2020-09-20

Maria del Pilar Romang, Margot Ziudhof - Marlena Rybacha, Donja Zwinkels

Boiska otwarteRozgrywki kobietligi_zagraniczneHolenderskaOranje-RoodBloemendaal1:2Eindhoven2020-09-19

Marlena Rybacha - Demi Hilterman, Lilli de Nooijer

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMecze towarzyskieStella GnieznoPolska U211:3Gniezno2020-09-16
Boiska otwarteRozgrywki kobietligi_zagraniczneHolenderskaVictoriaOranje-Rood0:3Rotterdam2020-09-13

Trijntje Beljaars, Lisa Post, Marlena Rybacha

Boiska otwarteRozgrywki kobietpolskieMP seniorówStart BrzezinyOrient II Łozina2:2Brzeziny2020-09-13

Katarzyna Krasińska (2) - Karolina Wójcik, Sylwia Zataj-Gizka
karne zagrywki: 0:1

Boiska otwarteRozgrywki kobietpolskieMP seniorówAZS Politechnika PoznańskaLKS Gąsawa7:0Poznań2020-09-13
Boiska otwarteRozgrywki kobietpolskieMP seniorówLKS RogowoÓsemka Tarnowskie Góry1:2Gąsawa2020-09-13
Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówStart GnieznoLipno Stęszew3:3Gniezno2020-09-12

karne zagrywki: 3:0

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówPolonia SkierniewiceHKS Siemianowiczanka0:4Skierniewice2020-09-12

- Jakub Hamerling, Damian Just, wojciech Hećko, Michał Bernat

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówÓsemka Tarnowskie GóryMKS Środa Wielkopolska0:3Tarnowskie Góry2020-09-12
Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówLKS RogowoWarta Poznań0:4Gąsawa2020-09-12

Tomasz Wachowiak, Eryk Jakubiak, Szymon Tyranowski, Waldemar Rataj

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówStart GnieznoLKS Gąsawa2:2Gniezno2020-09-12

Dominik Małecki, Maciej Wejerowski - Marcin Strykowski, Mateusz Wiśniewski
karne zagrywki: 3-2

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówAZS Politechnika PoznańskaAZS AWF Poznań3:6Poznań2020-09-12

Maciej Trojanek, Robert Pawlak, Robert Gruszczyński - Adrian Kozan, Jakub Mazurkiewicz, Bartosz Majek, Mateusz Mazany, Patryk Bułka (2)

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówGrunwald PoznańPomorzanin Toruń4:2Poznań2020-09-12
Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówStella GnieznoÓsemka Tarnowskie Góry8:0Gniezno2020-09-05

Maksymilian Meler, Marcin Lewartowski, Krzysztof Zakszewski (2), Rafał Stupczyński, Mateusz Kaniasty (2), Hubert Grotowski

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówHKS SiemianowiczankaMKS Środa Wielkopolska4:2Siemianowice Śląskie2020-09-05

Jakub Cholewa (2), Filip Gieca, Dominik Turij - D. Marcinowski, Michał Dydymski

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówLKS GąsawaAZS Politechnika Poznańska1:4Gąsawa2020-09-05

Marcin Strykowski - Maciej Trojanek (2), Robert Gruszczyński, Szymon Lebioda

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówAZS AWF PoznańWarta Poznań7:2Poznań2020-09-05

Adrian Kozan (2), Przemysław Bernard, Mateusz Nowakowski, Patryk Pawlak, (2), Jakub Mazurkiewicz - Eryk Jakubiak, Bartosz Zaworski

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówGrunwald PoznańLKS Rogowo9:2Poznań2020-09-05

Michał Lange (2), Mateusz Hulbój, Jacek Kurowski (2), Artur Mikuła, Michał Poltaszewski, Mikołaj Gumny, Marcin Wojciechowski - Mirosław Popiołek, Artur Nojgebauer

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówLipno StęszewPolonia Skierniewice3:0Stęszew2020-09-05

Rafał Snela, Artur Semonowicz, Piotr Kociemba

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMecze towarzyskieStart GnieznoLKS Rogowo8:4Gniezno2020-09-03

Gracjan Jarzyński (2), Błażej Zieliński (2), Maksymilian Pawlak (2), Igor Pawlak (2) -

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMecze towarzyskieMKS Środa WielkopolskaWarta Poznań1:5Środa Wielkopolska2020-09-01
Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMecze towarzyskieStella GnieznoLKS Rogowo1:1Gniezno2020-08-31
Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMecze towarzyskieStella GnieznoPolska U181:4Gniezno2020-08-26
Boiska otwarteRozgrywki mężczyznmiedzynarodoweMecze towarzyskieHTC SpandauerAZS Politechnika Poznańska2:4Berlin2020-08-31
Boiska otwarteRozgrywki mężczyznmiedzynarodoweMecze towarzyskieHC Argo 04 CharlotternbugAZS Politechnika Poznańska3:4Berlin2020-08-31
Boiska otwarteRozgrywki mężczyznmiedzynarodoweMecze towarzyskieBHCPolska3:-2Berlin2020-08-16

Eryk Bembenek (2), Michał Kasprzyk

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznmiedzynarodoweMecze towarzyskieBHCPolska1:1Berlin2020-08-13

Mikołaj Głowacki

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówAZS AWF PoznańLKS Gąsawa4:1Poznań2020-07-05

Patryk Pawlak (3), Mateusz Nowakowski - Jerzy Wiśniewski

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówGrunwald PoznańPomorzanin Toruń2:1Poznań2020-07-04

Artur Mikuła (2) - Michał Dawid

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówAZS AWF PoznańLKS Gąsawa2:5Poznań2020-07-04

Patryk Pawlak, Łukasz Kurniewicz - Dominik Kotulski, Mateusz Wiśniewski, Mikołaj Marczyński, Marcin Strykowski, Tomasz Kończal

Boiska otwarteRozgrywki kobietpolskieMP juniorówOrient II ŁozinaLKS Gasawa1:1Wrocław2020-07-04

Julia Dejneka - Aleksandra Kranz
Karne zagrywki: 2:4

Boiska otwarteRozgrywki kobietpolskieMP juniorówStart BrzezinyAZS Politechnika Poznańska1:0Brzeziny2020-07-04
Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP juniorówStart GnieznoHKS Siemianowiczanka3:1Gniezno2020-07-01

Gracjan Jarzyński, Maksymilian Pawlak -

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznmiedzynarodowePolskaUrugwaj2:2Hiroszima2019-06-21

Kwalifikacje IO:
Paula Sławińska, Oriana Bratkowska - Teresa Viana (2)
Karne zagrywki: 5:4
Paula Sławińska (2), Amelia Katerla, Magdalena Zagajska, Julia Balcerzak

Boiska otwarteRozgrywki kobietmiedzynarodoweJaponiaPolska5:0Hiroszima2019-06-20

Kwalifikaje IO:
Yuri Nagai (2), Izuki Tanaka, Mami Karino, Kanon Mori

Boiska otwarteRozgrywki kobietmiedzynarodowePolskaUrugwaj0:0Hiroszima2018-06-18

Kwalifikacje IO

Boiska otwarteRozgrywki kobietmiedzynarodowePolskaIndie0:5Hiroszima2019-06-16

Kwalifikacje IO:
Jyoti, Vandana Katariya, Gurjit Kaur (2), Navneet Kaur

Boiska otwarteRozgrywki kobietmiedzynarodowePolskaFidżi6:0Hiroszima2019-06-15

Kwalifikacje IO
Wiktoria Błaszyk (2), Amelia Katerla, Oriana Bratkowska, Marlena Rybacha, Karolina Grochowalska

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP juniorówAZS Politechnika PoznańskaLKS Gąsawa2:1Poznań2020-07-01

Robert Pawlak (2)

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówAZS Politechnika PoznańskaAZS AWF Poznań0:5Poznań2020-06-28

Puchar Polski
Artur Nojgebauer, Patryk Pawlak, Łukasz Kurniewicz, Adrian Kozan, Przemysław Bernard

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówLKS GąsawaGrunwald Poznań3:1Poznań2020-06-28

Puchar Polski
Jerzy Wiśniewski (2), Tomasz Kończal - Mateusz Hulbój

Boiska otwarteRozgrywki kobietpolskieMP seniorówStart BrzezinyAZS Politechnika Poznańska2:3Brzeziny2020-06-28

Emilia Kowalska (35), Julita Grzelak (46) – Wiktoria Błaszyk (23, 55 – krótki róg), Adrianna Łosiak (33)

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP juniorówHKS SiemianowiczankaAZS Politechnika Poznańska4:1Siemianowice Śląskie2020-06-24

K. Pichen (2), D. Błach, M. Mazanek -

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP juniorówStart GnieznoLKS Gąsawa6:1Gniezno2020-06-24

Dominik Małecki (3), Gracjan Jarzyński (2), Marcel Konieczny -

Boiska otwarteRozgrywki kobietpolskieMP seniorówÓsemka Tarnowskie GóryKS Rogowo1:2Tarnowskie Góry2020-06-28
Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówPolonia SkierniewiceAZS AWF Poznań0:17Poznań2020-06-27

Puchar Polski

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówAZS Politechnika PoznańskaHKS Siemianowiczanka6:1Poznań2020-06-27

Puchar Polski

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówPomorzanin ToruńGrunwald Poznań2:3Poznań2020-06-27

Puchar Polski
Rafał Szrejter, Filip Sobczak - Karol Majchrzak, Artur Mikuła (2)

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówWarta PoznańStella Gniezno3:2Poznań2020-06-27

Puchar Polski
Jakub Grzechowiak, Maksymilian Meller - Maciej Walkowiak, Eryk Jakubiak, Krzysztof Wybieralski

Boiska otwarteRozgrywki kobietpolskieMP seniorówStart BrzezinyÓsemka Tarnowskie Góry5:4Brzeziny2020-06-21
Boiska otwarteRozgrywki kobietpolskieMP seniorówRogowoÓsemka Tarnowskie Góry1:3Gąsawa2020-06-20
Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówAZS AWF PoznańMKS Środa Wielkopolska5:0Poznań2020-06-21

Puchar Polski
Patryk Pawlak (2), Łukasz Kosmaczewski (2), Bartosz Majek

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówHKS SiemianowiczankaÓsemka Tarnowskie Góry5:1Poznań2020-06-21

Puchar Polski
Dominik Turij (2), Kamil Gryma (2), Maciej Grzesiuk - Piotr Kociemba

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówGrunwald PoznańStart Gniezno4:3Poznań2020-06-21

Puchar Polski
Artur Mikuła (2) , Piotr Kozłowski (2) - Jacek Kurowski, Mateusz Kosicki, Maciej Wejerowski

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówStella GnieznoLKS Gąsawa2:4Poznań2020-06-21

Puchar Polski
Maciej Lewartowski (2) - Dominik Kotulski, Jakub Janicki, Marcin Strykowski, Mateusz Wiśniewski

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówMKS Środa WielkopolskaPolonia Skierniewice8:0Poznań2020-06-20

Puchar Polski
Michał Dydymski (4), Dawid Kujawa, Kacper Juskowiak (2), Mateusz Kubiak

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówÓsemka Tarnowskie GóryAZS Politechnika Poznańska1:7Poznań2020-06-20

Puchar Polski
Adam Borek - Robert Pawlak (2), Jakub Horosyniuk (2), Mateusz Stotko (2), Bartosz Siejkowski

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówStart GnieznoPomorzanin Toruń5:3Poznań2020-06-20

Puchar Polski
Maciej Wejerowski (3), Błażej Zieliński, Szymon Cyprych - Wojciech Rutkowski, Maciej Janiszewski, Artur Kościelski

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówLKS GąsawaWarta Poznań2:1Poznań2020-06-20

Puchar Polski
Korneliusz Nitka (2) - Maciej Walkowiak

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznmiedzynarodoweMecze towarzyskieIrlandiaPolska3:3Dublin2009-07-12

Rzuty karne 4:5

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznmiedzynarodoweMecze towarzyskiePolskaFrancja3:1Dublin2009-07-11
Boiska otwarteRozgrywki mężczyznmiedzynarodoweMecze towarzyskieIrlandiaPolska2:3Dublin2009-07-09
Boiska otwarteRozgrywki mężczyznmiedzynarodoweMecze towarzyskiePolskaJaponia3:2Dublin2009-07-06
Boiska otwarteRozgrywki mężczyznmiedzynarodoweMecze towarzyskiePolskaChile3:2Dublin2009-07-07
Boiska otwarteRozgrywki mężczyznmiedzynarodoweMecze towarzyskieWaliaPolska1:2Cardfiff2016-07-03

Krystian Makowski (43), Michał Kasprzyk (50-krótki róg).

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznmiedzynarodoweMecze towarzyskieWaliaPolska2:2Cardfiff2016-07-02

Maciej Wejerowski (32), Paweł Bratkowski (47-krótki róg).

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznmiedzynarodoweMecze towarzyskieWaliaPolska2:2Cardfiff2016-07-01

Mateusz Hulbój (34-krótki róg), Maciej Wejerowski (61).

Boiska otwarteRozgrywki mężczyznmiedzynarodoweIndiePolska3:1Bhubaneswar2019-06-08

Mateusz Hulbój
(mecz kwalifikacji IO)

HalaRozgrywki kobietmiedzynarodowePolskaUSA1:1Berlin2018-02-07

Natalia Wiśniewska - Paityn Wirth

HalaRozgrywki mężczyznmiedzynarodowePolskaKanada7:1Poznań2011-02-09

Artur Mikuła (2), Karol Szyplik, Tomasz Marcinkowski (2), Krystian Makowski (2) - Jonathan Roberts

HalaRozgrywki mężczyznmiedzynarodowePolskaNamibia10:0Poznań2011-02-10

Artur Mikuła, Tomasz Dutkiewicz (2), Karol Szyplik (2), Dariusz Rachwalski (3), Tomasz Marcinkowski, Tomasz Górny

HalaRozgrywki mężczyznmiedzynarodowePolskaNiemcy3:2Poznań2011-02-10

Dariusz Rachwalski (2), Karol Szyplik - Christopher Zeller, Thilo Stralkowski

HalaRozgrywki mężczyznmiedzynarodowePolskaHolandia2:3Poznań2011-02-11

Wilhelm Hertzberger, Kristian Timman, Robert Tigges - Dariusz Rachwalski, Karol Szyplik

HalaRozgrywki mężczyznmiedzynarodowePolskaAustria2:1Poznań2011-02-11

Phillip Greutter - Michał Raciniewski, Dariusz Rachwalski

HalaRozgrywki mężczyznmiedzynarodowePolskaNiemcy2:3Poznań2011-02-13

Matthias Witthaus, Oskar Deecke, Benjamin Weß - Dariusz Rachwalski, Tomasz Górny

HalaRozgrywki kobietpolskieMP seniorówÓsemka Tarnowskie GóryKS Rogowo3:3Poznań2020-02-29

karne zagrywki 2:0

HalaRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówAZS Politechnika PoznańskaStart Brzeziny1:3Poznań2020-02-29

Paula Sławińska (2), Oliwia Kucharska - Wiktoria Błaszyk

HalaRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówAZS AWF PoznańWarta Poznań7:5Poznań2020-02-29
HalaRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówGrunwald PoznańPomorzanin Toruń5:7Poznań2020-02-29
HalaRozgrywki mężczyznmiedzynarodoweMEGrunwald PoznańHC Mińsk3:4Poznań2020-02-16
HalaRozgrywki mężczyznmiedzynarodoweMEGrunwald PoznańClub an der Alster5:6Poznań2020-02-15
HalaRozgrywki kobietmiedzynarodoweMEPolskaRosja4:6Żelina2020-01-26

Magdalena Zagajska, Monika Polewczak, Paula Sławińska (2) - Swietłana Jeroszyna (3), Bogdana Sadowaja, Alina Chalimowa, Julia Sartakowa.

HalaRozgrywki kobietmiedzynarodoweMEPolskaLitwa5:2Żelina2020-01-26

Amelia Katerla (3), Paula Sławińska, Magdalena Zagajska - Samanta Jakovleva (2)

HalaRozgrywki kobietmiedzynarodoweMEChorwacjaPolska0:3Żelina2020-01-25

Amelia Katerla, Paula Sławińska, Magdalena Zagajska

HalaRozgrywki kobietmiedzynarodoweMEPolskaSzkocja3:4Żelina2020-01-25
HalaRozgrywki kobietmiedzynarodoweMEPolskaTurcja3:4Żelina2020-01-24

Amelia Katerla (2), Monika Polewczak, Paula Sławińska - Fatma Songul Gultekin (2), Perihan Kucukkoc (2)

HalaRozgrywki kobietmiedzynarodoweMEPolskaWalia6:0Żelina2020-01-24

Monika Polewczak, Paula Sławińska (2), Amelia Katerla, Natasza Suszyńska (20), Magdalena Zagajska

HalaRozgrywki mężczyznmiedzynarodoweMecze towarzyskieAustriaGrunwald Poznań5:3Wiedeń2020-01-05
HalaRozgrywki mężczyznmiedzynarodoweMEGrunwald PoznańPartille HC6:4Poznań2020-02-15

Tobias Grand, Johan Bjorkman (2) , Karl Hemvik - Mateusz Hulbój (3), Artur Mikuła, Mikołaj Gumny, Tomasz Dutkiewicz

HalaRozgrywki mężczyznmiedzynarodoweMEGrunwald PoznańHC Mińsk4:2Poznań2020-02-14

Artur Mikuła, Mateusz Gumny, Michał Kasprzyk 2 - Alexander Hanczaru, Uladzisław Koczkin

HalaRozgrywki mężczyznmiedzynarodoweMEGrunwald PoznańDynamo Jekaterynburg5:4Poznań2020-02-14

Mateusz Hulbój (2) Michał Kasprzyk, Tomasz Dutkiewicz, Artur Mikuła - Artem Borysov, Alexander Skiperski, Artem Nadyskin (2)

HalaRozgrywki kobietmiedzynarodowePolskaRPA:Rogowo2020-01-12
HalaRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówLKS RogowoStella Gniezno4:6Rogowo2019-12-07

Przemysław Bernard (3) Maksymilian Koperski - Marcin Lewartowski (2), Rafał Stupczyński, Maksymilian Meler

HalaRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówGrunwald PoznańWarta Poznań11:5Poznań2019-12-07

Artur Mikuła (3), Mateusz Hulbój (2), Mikołaj Gumny (2) - Waldemar Rataj (5)

HalaRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówStart GnieznoPomorzanin Toruń4:8Gniezno2019-12-07

Maksymilian Pawlak, Maciej Wejerowski (2), Arkadiusz Brożek - Rafał Szrejter (4), Michał Raciniewski, Damian Mondrzejewski, Krystian Sudoł, Michał Makowski,

HalaRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówAZS AWF PoznańBałagany Łubianka3:11Poznań2019-12-07

Łukasz Kosmaczewski (3), Patryk Pawlak (3), Łukasz Kurniewicz (2), Bartosz Majek, Mateusz Nowakowski - Karol Szyplik, Michał Dawid (2)

HalaRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówStella GnieznoAZS AWF Poznań9:3Gniezno2019-11-30
HalaRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówWarta PoznańLKS Rogowo2:5Poznań2019-11-30

- Waldemar Rataj (4), Maciej Paech

HalaRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówBałagany ŁubiankaPomorzanin Toruń4:4Gniewkowo2019-11-30

Krzysztof Zakszewski, Artur Girtler, Michał Dawid, Karol Szyplik - Michał Makowski (3), Krystian Sudoł, Michał Makowski

HalaRozgrywki mężczyznpolskieMP seniorówGrunwald PoznańStart Gniezno4:5Poznań2019-11-30

Artur Mikuła (3) , Tomasz Dutkiewicz (1), Mikołaj Gumny (1) - Gracjan Jarzyński (2), Maciej Wejerowski (2)

Boiska otwarteRozgrywki kobietmiedzynarodoweMEPolskaTurcja0:6Glasgow2019-08-04

Natalia Wiśniewska, Magdalena Zagajska (2), Paula Sławińska, Karolina Grochowalska i Amelia Katerla.

Boiska otwarteRozgrywki kobietmiedzynarodoweMEPolskaWłochy0:0Glasgow2019-08-05
Boiska otwarteRozgrywki kobietmiedzynarodoweMEPolskaWalia2:2Glasgow2019-08-07

Magdalena Zagajska, Wiktoria Błaszyk

Boiska otwarteRozgrywki kobietmiedzynarodoweMESzkocjaPolska0:3Glasgow2019-08-09
Boiska otwarteRozgrywki kobietmiedzynarodoweMEPolskaAustria2:4Glasgow2019-08-10

Magdalena Zagajska (2), Dżesika Mazur i Wiktoria Błaszyk

HalaRozgrywki mężczyznpolskieMecze towarzyskiePomorzanin ToruńGrunwald Poznań1:4Unisław2019-11-24
Boiska otwarteRozgrywki kobietmiedzynarodoweMEGroningenNimegen1:4Groningen2019-11-24

Amelia Katerla (3), Floks van der Beek - Isaline Kroon

HalaRozgrywki mężczyznpolskieMecze towarzyskieGrunwald PoznańPomorzanin Toruń3:1Unisław2019-11-23
HalaRozgrywki mężczyznpolskieMecze towarzyskiePolitechnik KorosteńAZS AWF Poznań6:2Unisław2019-11-24
HalaRozgrywki mężczyznpolskieMecze towarzyskieLKS RogowoBałagany Łubianka2:2Unisław2019-11-24

Karne zagrywki: 2:1 dla Bałaganów

REKLAMA

o Prohokej

Prohokej.pl logo

Prohokej.pl to pierwszy portal na temat hokeja na Trawie w Polsce, który sukcesy świecił na początku XXI wieku. Po kilku latach przerwy wracamy w nowej odsłonie, aby popularyzować nad Wisłą tę piękna dyscyplinę sportu.

REKLAMA

Prohokej © 2020. Wszelkie prawa zastrzerzone