Rozgrywki seniorek i seniorówStatus quo w lidze seniorek

Za nami czwarta kolejka rywalizacji o mistrzostwo Polski seniorek. W niej powiększyła się różnica pomiędzy czołową trójką a dolną połową tabeli.

Zgodnie z dotychczasowym układem tabeli, zwycięstwa w minioną niedzielę odniosły zawodniczki Orientu Łozina, które wygrały w Gąsawie 2:1, Hokej Startu Brzeziny, które przed własną publicznością pokonały LKS Rogowo, a także Politechniki Poznańskiej, które na skutek zamknięcia obiektów sportowych przy kampusie, pokonały Ósemkę Tarnowskie Góry 5:0 grając na boisku Grunwaldu. W tej sytuacji dystans pomiędzy pierwszą i drugą połową stawki powiększył się.

Przed drużynami tydzień przerwy, a w następną niedzielę odbędzie się ostatnia kolejka. Zaległy mecz mają do rozegrania jeszcze drużyny z Łoziny i Rogowa.