Rozgrywki młodzieżoweStart Gniezno juniorskim mistrzem jesieni

W minionym tygodniu nie udało się rozegrać jednego zaplanowanego spotkania ligi juniorów. Mimo to czwarta z rzędu wygrana Startu Gniezno zagwarantowała już tej drużynie prowadzenie w tabeli po rundzie jesiennej.

Start w środę podejmował u siebie LKS Gąsawa. Gnieźnianie wygrali 6:1 i czekali na wynik potyczki w Siemianowicach Śląskich. Tam doszło do podziału punktów pomiędzy Siemianowiczanką a Politechniką – po czterech kwartach na tablicy wyników widniał remis 2:2. W karnych zagrywkach lepsza okazała się drużyna ze Śląska 4:3, jednak stracony punkt uniemożliwia im zrównanie się dorobkiem ze Startem. Z powodu kwarantanny derby aglomeracji poznańskiej, czyli mecz Swarka z Wartą, został przełożony.

Ostatnia kolejka rundy jesiennej zaplanowana jest na 21 i 25 października.

Wyniki:
UKH Start 1954 Gniezno – LKS Gąsawa 6:1 (2:1)
UKS SP5 Swarek Swarzędz – KS Warta Poznań mecz przełożony
HKS Siemianowiczanka – AZS Politechnika Poznańska 2:2 (1:0), karne zagrywki: 4:3