Rozgrywki reprezentacyjneZ życia związkuSpore zainteresowanie konkursem na trenera kadry

2020/08/17by Mateusz Gotz

 

Jak poinformował na swojej stronie Polski Związek Hokeja na Trawie, konkurs na trenera kadry seniorek cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Do Związku wpłynęły 22 wnioski, a do kolejnego etapu przeszły cztery z nich.

Skąd tak duże zainteresowanie konkursem? Jak poinformował nas rzecznik PZHT – Filip Sobczak, poza ogłoszeniem na stronie internetowej, Związek reklamował konkurs na anglojęzycznych forach hokejowych, jak również w mediach społecznościowych, co na pewno przyczyniło się do zwiększonego zainteresowania konkursem. Spośród 22 z nich aż 20 pochodziło z zagranicy.

Oferty można było składać od 15 do 31 lipca. Ostatecznie cztery oferty – dwie od szkoleniowców z zagranicy oraz dwie od szkoleniowców z Polski zakwalifikowały się do kolejnego etapu.

Kontrakt obecnego trenera kadry – Macieja Wrzesińskiego ,wygada z końcem sierpnia, w związku z czym podjęto decyzję o rozpisaniu konkursu.

Komisja konkursowa została powołana przez Prezydium Zarządu PZHT, a w jej skład wchodzą: Jacek Sobolewski, Tomasz Lewandowski, Piotr Wilkoński, Krzysztof Rachwalski, Krzysztof Witczak oraz Karol Śnieżek.

fot: Pzht.pl

Mateusz Gotz

Pasjonat hokeja, który w hokeja zaczął grać bardzo późno z marnymi efektami. Sokół Warszawa, Lipno Stęszew. Twórca największego portalu o hokeju na trawie w Polsce czyli... Prohokej.pl.

REKLAMA

o Prohokej

Prohokej.pl logo

Prohokej.pl to pierwszy portal na temat hokeja na Trawie w Polsce, który sukcesy świecił na początku XXI wieku. Po kilku latach przerwy wracamy w nowej odsłonie, aby popularyzować nad Wisłą tę piękna dyscyplinę sportu.

REKLAMA

Prohokej © 2020. Wszelkie prawa zastrzerzone