Niestety, podobnie jak przed rundą wiosenną, tak i tym razem pandemia koronawirusa spowodowała przerwanie rozgrywek w hokeju na trawie. Prezydium PZHT wstrzymało zmagania na szczeblu krajowym podczas piątkowego zebrania.

– W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną oraz kolejnymi obostrzeniami, które są systematycznie wprowadzane przez rząd Prezydium Zarząd Polskiego Związku Hokeja na Trawie zdecydowało, że pozostałe mecze rundy jesiennej sezonu 2020/21 zostały przeniesione – czytamy w oświadczeniu na stronie Związku. Decyzja dotyczy również spotkań zaplanowanych na najbliższy weekend. Już wcześniej przełożono wszystkie spotkania w juniorskich kategoriach wiekowych, a także pojedyncze spotkania seniorskie. O wstrzymaniu rozgrywek okręgowych zadecydował także Wielkopolski Związek Hokeja na Trawie.

Drużyny będą miały możliwość rozegrania spotkań zaległych lub awansem pomiędzy 2 a 22 listopada. Termin musi zostać ustalony pomiędzy zainteresowanymi zespołami oraz Wydziałem Gier i Dyscypliny PZHT.

 

źródło: PZHT
fot.: Wojciech Nowakowski/Prohokej.pl

Komentarze

Wojciech Nowakowski

Dziennikarz sportowy, pasjonat mało popularnych dyscyplin olimpijskich, curler-amator, poliglota, rojalista-realista

REKLAMA

Komentarze

o Prohokej

Prohokej.pl logo

Prohokej.pl to pierwszy portal na temat hokeja na Trawie w Polsce, który sukcesy świecił na początku XXI wieku. Po kilku latach przerwy wracamy w nowej odsłonie, aby popularyzować nad Wisłą tę piękna dyscyplinę sportu.

REKLAMA

Prohokej © 2020. Wszelkie prawa zastrzerzone