Rozgrywki młodzieżoweRywalki gonią brzezińskie juniorki

Zacieśniła się sytuacja na czele tabeli mistrzostw Polski juniorek. Prowadzący zespół Startu Brzeziny nad najgroźniejszymi rywalkami ma już tylko oczko przewagi.

Przyczyną jest podział punktów w sobotnim meczu we Wrocławiu, gdzie w ciągu 60 minut ani Start, ani UKS Orient II Łozina nie strzeliły gola i o zwycięstwie zadecydowały karne zagrywki – wygrane przez brzezinianki 3:2. Ze straconego punktu skorzystały dwie inne drużyny – LKS Gąsawa wygrał 4:1 z AZS-em Politechnika Poznańska, a UKS SP5 Swarek Swarzędz rozgromił na wyjeździe LKS Rogowo 12:0. Obie te drużyny zmniejszyły stratę w tabeli do Startu do jednego punktu. Przełożony został mecz w Tarnowskich Górach, gdzie Ósemka miała gościć RKS Lecha.

W najbliższej kolejce brzezinianki na własnym terenie zagra z LKS-em Rogowo. LKS Gąsawa na wyjeździe zmierzy się z RKS-em, natomiast w Poznaniu AZS Politechnika podejmie UKS Orient II Łozina, a Swarek stanie naprzeciw Ósemki Tarnowskie Góry.