Hokej na ŚwiecieRemis i porażka. Dwa gole Marleny Rybachy

2020/09/21by Mateusz Gotz

 

Drużyna Oranje-Rood ma za sobą trzecią i czwartą kolejkę rozgrywek Hoofdklasse, czyli najwyższej klasy rozgrywkowej w Holandii. Zespół Polki podczas podwójnej kolejki spotkań, wywalczył jeden punkt, za remis z drużyną Kampong.

W pierwszym spotkaniu weekendowego dwumeczu Oranje podjęło na własnym stadionie zespół Bloemendaal. Choć mecz otworzyły gospodynie dzięki trafieniu Marleny Rybachy z krótkiego rogu w 40. minucie, to rywalki cieszyły się z wygranej dzięki bramkom z 46. i 52. minuty. W drugim weekendowym meczu zespół Oranje wywalczył punkt w konfrontacji z Kampong. Ponownie wynik otworzyła kapitan reprezentacji Polski. Ponownie rywalki odpowiedziały dwoma trafieniami, jednak tym razem Oranje było stać na wyrwanie punktu, dzięki bramce Donji Zwinkels.

Po czterech meczach Hoofdklasse Marlena Rybacha z trzema golami jest najskuteczniejszą zawodniczką Oranje-Rood, a zespół ma na swoim koncie dwa zwycięstwa, remis i porażkę.

Skrót remisowego spotkania z Kampong znajdziecie tutaj. Oranje zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli. Pierwsze cztery drużyny mają na swoim koncie komplet zwycięstw.

fot: print screen z relacji

Komentarze

Mateusz Gotz

Pasjonat hokeja, który w hokeja zaczął grać bardzo późno z marnymi efektami. Sokół Warszawa, Lipno Stęszew. Twórca największego portalu o hokeju na trawie w Polsce czyli... Prohokej.pl.

REKLAMA

Komentarze

o Prohokej

Prohokej.pl logo

Prohokej.pl to pierwszy portal na temat hokeja na Trawie w Polsce, który sukcesy świecił na początku XXI wieku. Po kilku latach przerwy wracamy w nowej odsłonie, aby popularyzować nad Wisłą tę piękna dyscyplinę sportu.

REKLAMA

Prohokej © 2020. Wszelkie prawa zastrzerzone