Rozgrywki seniorek i seniorówPolskie kluby w przyszłorocznych rozgrywkach halowych

KS Pomorzanin Toruń i KS Rogowo zagrają w międzynarodowych rozgrywkach klubowych w sezonie halowym 2021. Jedna z imprez odbędzie się w Rogowie.

W hali przy ulicy Sportowej odbędzie się turniej Women’s Challenge II. Oprócz polskiego klubu udział w zawodach potwierdziły na razie fiński ABC-Team z Helsinek i słoweński HK Triglav Predanovci, natomiast EHF czeka na wiadomość od trzech innych klubów. Turniej w Rogowie odbędzie się w dniach 20-21 lutego.

Z kolei tydzień wcześniej halowy mistrz Polski mężczyzn, KS Pomorzanin Toruń, będzie uczestnikiem Halowego Klubowego Pucharu Europy w Antalyi. W grupie A torunianie zmierzą się z niemieckim Rot-Weiss Köln, hiszpańskim FC Barcelona i chorwackim HK Zelina. Drugą grupę stanowić będą austriacki Post SV, białoruski HC Mińsk, rosyjski Dinamo Elektrostal oraz reprezentant gospodarzy, Gaziantep Polisgücü SK.

Wojciech Nowakowski

Dziennikarz sportowy, pasjonat mało popularnych dyscyplin olimpijskich, curler-amator, poliglota, rojalista-realista

REKLAMA

o Prohokej

Prohokej.pl logo

Prohokej.pl to pierwszy portal na temat hokeja na Trawie w Polsce, który sukcesy świecił na początku XXI wieku. Po kilku latach przerwy wracamy w nowej odsłonie, aby popularyzować nad Wisłą tę piękna dyscyplinę sportu.

REKLAMA

Prohokej © 2020. Wszelkie prawa zastrzerzone