Rozgrywki młodzieżoweMłodzicy HKS ponownie najlepsi

2020/09/14by Mateusz Gotz

 

 

Drużyna HKS Siemianowiczanka obroniła tytuł w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Polski Młodzików. Na terenie obiektu Siemion HKS dość pewnie rozprawił się z rywalami  z południowej Polski.

Regulamin rozgrywek opracowany przez PZHT przewidywał w turnieju grę na połowie boiska. Jak wskazują w komentarzu do turnieju późniejsi zwycięzcy, było to sporym utrudnieniem dla zespołu Siemianowiczanki.  Skrócenie pola gry uniemożliwiało trenowanie wariantów taktycznych przez Mistrzostwami Polski juniorów młodszych, w których weźmie udział sześciu graczy, którzy rywalizowali w turnieju. Mimo tego HKS spisał się na miarę swoich oczekiwań, jedynie w meczu z Ósemką Tarnowskie Góry oddając punkty po remisie. Trenerem zwycięzców jest Grzegorz Janota.

Wyniki Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w hokeju na trawie.

Wyniki zwycięzców:

HKS Siemianowiczanka – Orlęta Sosnowiec 1:0

HKS Siemianowiczanka  – Kolejarz Gliwice 4:0

HKS Siemianowiczanka – Ósemka Tarnowskie Góry 1:1

HKS Siemianowiczanka -Plejada Nysa Il 11:0

HKS Siemianowiczanka –  Plejada Nysa I 7:0

źródło i zdjęcie: fanpage HKS Siemianowiczanka

Komentarze

Mateusz Gotz

Pasjonat hokeja, który w hokeja zaczął grać bardzo późno z marnymi efektami. Sokół Warszawa, Lipno Stęszew. Twórca największego portalu o hokeju na trawie w Polsce czyli... Prohokej.pl.

REKLAMA

Komentarze

o Prohokej

Prohokej.pl logo

Prohokej.pl to pierwszy portal na temat hokeja na Trawie w Polsce, który sukcesy świecił na początku XXI wieku. Po kilku latach przerwy wracamy w nowej odsłonie, aby popularyzować nad Wisłą tę piękna dyscyplinę sportu.

REKLAMA

Prohokej © 2020. Wszelkie prawa zastrzerzone