Zgodnie z zapowiedziami Prezesa hokejowej Superligi – Marcina Nowaczyka, swoją premierę na antenie TVP Poznań miał hokejowy magazyn „Łączy nas hokej na trawie”. Będzie on emitowany w środowe wieczory na antenie lokalnego oddziału Telewizji Polskiej.

Pierwszy odcinek poruszał następujące tematy:

– wizyta w Gnieźnie na zgrupowaniu reprezentacji Polski seniorów przed ME grupy „B” w Gnieźnie,

– podsumowanie ostatnich kolejek rozgrywek MP seniorek i seniorów,

– informacje o najlepszych strzelcach rozgrywek ligowych,

– cykl każdy kij ma dwa końce, czyli quiz z udziałem Pauliny Grotek i Anny Gabary ze Startu Brzeziny,

– wywiad z Adrianem Krokoszem z Grunwaldu Poznań,

– zapowiedź IV kolejki spotkań

Link do magazynu znajdziecie tutaj. Nie ulega wątpliwości, że pojawienie się tego typu produkcji należy ocenić bardzo pozytywnie i pogratulować wszystkim, którzy przyczynili się do jego pojawienia się na łamach TVP Poznań. Wypada docenić także prowadzące – Beatę Oryl Stroińska i Aleksandrę Kropielnicką, które w ciekawy i przystępny sposób o hokeju opowiadają. Możemy żałować jedynie, że magazyn nie pojawia się na antenie ogólnopolskiej, ale „Nie od razu Kraków zbudowano”. Trzymamy kciuki za kolejne odcinki.

 

Komentarze

Mateusz Gotz

Pasjonat hokeja, który w hokeja zaczął grać bardzo późno z marnymi efektami. Sokół Warszawa, Lipno Stęszew. Twórca największego portalu o hokeju na trawie w Polsce czyli... Prohokej.pl.

REKLAMA

Komentarze

o Prohokej

Prohokej.pl logo

Prohokej.pl to pierwszy portal na temat hokeja na Trawie w Polsce, który sukcesy świecił na początku XXI wieku. Po kilku latach przerwy wracamy w nowej odsłonie, aby popularyzować nad Wisłą tę piękna dyscyplinę sportu.

REKLAMA

Prohokej © 2020. Wszelkie prawa zastrzerzone