Rozgrywki młodzieżoweJuniorzy po pierwszej kolejce

Pierwsza kolejka mistrzostw Polski juniorów została rozegrana w trakcie tego tygodnia. Na czele tabeli znalazła się drużyna, która nie straciła żadnej bramki.

Mowa o Starcie Gniezno, który podejmował Swarka na Sportowej już w środę. Mecz ten idealnie ułożył się dla gospodarzy, którzy wygrali 7:0. Dokończenie kolejki miało miejsce w niedzielę. Na boisku Politechniki Poznańskiej AZS wygrał 4:1 z LKS-em Gąsawa, natomiast na Śląsku HKS Siemianowiczanka wygrała z inną poznańską drużyną, Wartą, 3:1.

Przed nami tydzień przerwy w rozgrywkach ligowych. Juniorzy powrócą do gry w środę po mistrzostwach Polski juniorów młodszych organizowanych w Toruniu w zastępstwie odwołanej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. 23 września rozegrane zostaną derby Poznania, natomiast w niedzielę 27 września Swarek podejmie zespół z Gąsawy, a do Gniezna przyjedzie Siemianowiczanka.

Wyniki:

UKH Start 1954 Gniezno – UKS SP5 Swarek Swarzędz 7:0 (4:0)
AZS Politechnika Poznańska – LKS Gąsawa 4:1 (2:0)
HKS Siemianowiczanka – KS Warta Poznań 3:1 (2:0)