Polski Związek Hokeja na Trawie ogłosił zabawę na 11 marzeń reprezentacji seniorów i seniorek w latach 2000-2020. Poproszono o opinię ekspertów, którzy będą pisali o swoich typach, związanych z najlepszymi zawodnikami i zawodniczkami 20-lecia w Polsce. Będą one prezentowane w mediach społecznościowych PZHT. My również pokusiliśmy się o przyłączenie do zabawy i opublikowanie swoich jedenastek. Zapraszamy Was do zabawy.

Warto pamiętać, że nasze typowanie jest jedynie zabawą i na pewno poza składami znalazło się wiele zawodniczek i zawodników, którzy zasługują na wyróżnienie za swoje hokejowe umiejętności w ostatnim 20-leciu. Często może się zdarzyć, że nominalnie nie grali oni na pozycjach zaproponowanych przez nas, jednak podkreślamy, że w typowaniu chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę z tym związaną. Sami bardzo chętnie w zestawieniu widzieli byśmy Tomka Górnego czy Arka Matuszaka, a wśród kobiet chociażby Magdę Szczurek czy Martynę Wypijewską, ale miejsc było tylko 11…

Zachęcamy Was do dyskusji i wklejania swoich typów w komentarzach.

Reprezentacja seniorów (4-4-2):

Bramkarz: Mariusz Chyła

Obrona: Paweł Bratkowski, Tomasz Dutkiewicz, Zbigniew Juszczak, Robert Grzeszczak

Pomoc: Maciej Janiszewski, Dariusz Rachwalski, Piotr Mikuła, Łukasz Wybieralski

Atak: Rafał Grotowski, Artur Mikuła

 

Reprezentacja seniorek (4-4-2):

Bramkarz: Dominika Nowicka

Obrona: Marlena Rybacha, Oriana Bratkowska, Joanna Hawrot (Mika), Paulina Okaj

Pomoc: Joanna Wieloch, Amelia Katerla, Aleksandra Bugała, Paula Sławińska,

Atak: Natalia Wiśniewska, Magdalena Zagajska

Mateusz Gotz

Mateusz Gotz

Pasjonat hokeja, który w hokeja zaczął grać bardzo późno z marnymi efektami. Sokół Warszawa, Lipno Stęszew. Twórca największego portalu o hokeju na trawie w Polsce czyli... Prohokej.pl.

REKLAMA

[adrotate banner="3"]
[adrotate banner=”3″]

o Prohokej

Prohokej.pl logo

Prohokej.pl to pierwszy portal na temat hokeja na Trawie w Polsce, który sukcesy świecił na początku XXI wieku. Po kilku latach przerwy wracamy w nowej odsłonie, aby popularyzować nad Wisłą tę piękna dyscyplinę sportu.

Prohokej © 2020. Wszelkie prawa zastrzerzone