Turnieje towarzyskieAustriacy gościli w Siemianowicach

2020/09/11by Mateusz Gotz

Pracowity początek września w Siemianowicach Śląskich, gdzie na zgrupowanie przyjechali młodzi gracze z Wiednia. Była to okazja do rozegrania spotkań sparingowych pomiędzy poszczególnymi kategoriami wiekowymi dzieci i młodzieży z Siemianowic Śląskich i stolicy Austrii.

Podczas pobytu Austriaków na Śląsku rozegrano dwa mecze sparingowe kategorii młodzika i trzy w kategorii juniora młodszego. Dla siemianowickiej młodzieży mecze były bardzo dobrym hokejowym doświadczeniem ze względu na wysoki poziom ich rówieśników z AHTC Wiedeń. Lepiej poszło śląskim młodzikom, którzy pokonywali rówieśników zza granicy. Zespoły juniora młodszego musiały uznać wyższość rywali.Młodzicy Siemianowiczanki przygotowują się do Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które już w najbliższy weekend odbędą się w Siemianowicach. Juniorzy młodsi startują za dwa tygodnie w finale Mistrzostw Polski w Toruniu.

fot: Fanpage HKS Siemianowiczanka

 

Komentarze

Mateusz Gotz

Pasjonat hokeja, który w hokeja zaczął grać bardzo późno z marnymi efektami. Sokół Warszawa, Lipno Stęszew. Twórca największego portalu o hokeju na trawie w Polsce czyli... Prohokej.pl.

REKLAMA

Komentarze

o Prohokej

Prohokej.pl logo

Prohokej.pl to pierwszy portal na temat hokeja na Trawie w Polsce, który sukcesy świecił na początku XXI wieku. Po kilku latach przerwy wracamy w nowej odsłonie, aby popularyzować nad Wisłą tę piękna dyscyplinę sportu.

REKLAMA

Prohokej © 2020. Wszelkie prawa zastrzerzone