Hokej na ŚwiecieNa luzieAplikacja Watch.Hockey dostępna

Międzynarodowa Federacja Hokeja wypuściła oficjalną aplikację mobilną. Watch.Hockey promowana jest pod hasłem „Cyfrowy Dom Hokeja”.

Pierwotnie aplikacja miała mieć swoją premierę 15 września, jednak ze względów na przedłużającą się rejestrację w App Store, FIH zdecydowała, aby udostępnić ją wszystkim użytkownikom dwa dni później. Pomimo braku oficjalnego komunikatu, aplikacja jest już możliwa do ściągnięcia z App Store oraz Google Play.

Watch.Hockey wyszło na kilka dni przed wznowieniem rozgrywek FIH Pro League – mecze reprezentacji Niemiec i Belgii, które we wtorek i środę zostaną rozegrane w Düsseldorfie, będzie można obejrzeć za pomocą nowego produktu FIH. Możliwe jest również ustawienie przypomnienia o zbliżającym się spotkaniu. Ponadto dostępne są wiadomości, wywiady, wideo oraz wyniki i plan spotkań rozgrywek organizowanych przez światową federację.

Jak donosi portal insidethegames.biz, w przyszłości dostępne mają być również m.in. archiwalne spotkania czy funkcja czatu. Watch.Hockey powstała we współpracy ze szwajcarską firmą Nagra Kudelski Group – znanej z produkcji magnetofonów, założonej przez pochodzącego z Polski wynalazcę, Stefana Kudelskiego, zarządzanej obecnie przez jego najstarszego syna, André (Andrzeja). FIH i Nagra podpisały 10-letnią umowę obejmującą rozwój treści.

Komentarze

Wojciech Nowakowski

Dziennikarz sportowy, pasjonat mało popularnych dyscyplin olimpijskich, curler-amator, poliglota, rojalista-realista

REKLAMA

Komentarze

o Prohokej

Prohokej.pl logo

Prohokej.pl to pierwszy portal na temat hokeja na Trawie w Polsce, który sukcesy świecił na początku XXI wieku. Po kilku latach przerwy wracamy w nowej odsłonie, aby popularyzować nad Wisłą tę piękna dyscyplinę sportu.

REKLAMA

Prohokej © 2020. Wszelkie prawa zastrzerzone