HasłoWitczak Krzysztof

Krzysztof Witczak, urodzony 14 sierpnia 1978 roku. Reprezentant Polski. Zawodnik klubów Sparta Gniezno, Stella Gniezno, z którą zdobywał srebrny medal Mistrzostw Polski oraz złoty medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W latach 1997-2003 gracz klubu Pocztowiec Poznań. Zdobywca złotego medalu MP seniorów, pięciu srebrnych oraz jednego brązowego medalu w tych rozgrywkach. W zmaganiach halowych zdobywca pięciu złotych medali MP. Siedemnastokrotny reprezentant Polski. uczestnik Mistrzostw Świata w Kuala Lumpur.
Po zakończeniu kariery zawodniczej trener. Zdobywca Mistrzostwa Europy do lat 21, dwukrotny uczestnik Mistrzostw Świata do lat 21. Asystent trenera reprezentacji Polski seniorów, która zdobyła Halowe Wicemistrzostwo Świata. Przez pół roku trener reprezentacji Polski Seniorów, mający na swoim koncie między innymi zwycięstwo z reprezentacją Pakistanu w turnieju Champions Challenge.
Trener drużyn młodzieżowych w klubie Swarek Swarzędz, w którym pełni funkcję sekretarza.
fot: prywatne zasoby. Na zdjęciu od lewej Krzysztof Witczak, Mateusz Mazany, Maciej Bucher
Komentarze

Mateusz Gotz

Pasjonat hokeja, który w hokeja zaczął grać bardzo późno z marnymi efektami. Sokół Warszawa, Lipno Stęszew. Twórca największego portalu o hokeju na trawie w Polsce czyli... Prohokej.pl.

REKLAMA

Komentarze

o Prohokej

Prohokej.pl logo

Prohokej.pl to pierwszy portal na temat hokeja na Trawie w Polsce, który sukcesy świecił na początku XXI wieku. Po kilku latach przerwy wracamy w nowej odsłonie, aby popularyzować nad Wisłą tę piękna dyscyplinę sportu.

REKLAMA

Prohokej © 2020. Wszelkie prawa zastrzerzone