HasłoTrzaskawka Marcin

Urodzony 10 września 1981 roku w Gnieźnie. Polski bramkarz, wielokrotny reprezentant Polski. Zawodnik SKS Start Gniezno, AZS AWF Poznań oraz Startu Gniezno. Na swoim koncie ma 57 występów w reprezentacji Polski seniorów.

Czterokrotny brązowy medalista MP seniorów w barwach AZS AWF Poznań (2 medale) i Startu Gniezno (2 medale) oraz pięciokrotny brązowy medalista HMP seniorów ze Startem Gniezno (4 medale) oraz AZS AWF Poznań (jeden medal). Najlepszy bramkarz HMP seniorów w 2017 roku.

Uczestnik Młodzieżowych Mistrzostw Europy gr A w 2001 (Göteborg) i dwukrotny uczestnik Mistrzostw Europy (Barcelona 2003 i Amsterdam 2009).

Fot: materiały zawodnika

 

 

Komentarze

Mateusz Gotz

Pasjonat hokeja, który w hokeja zaczął grać bardzo późno z marnymi efektami. Sokół Warszawa, Lipno Stęszew. Twórca największego portalu o hokeju na trawie w Polsce czyli... Prohokej.pl.

REKLAMA

Komentarze

o Prohokej

Prohokej.pl logo

Prohokej.pl to pierwszy portal na temat hokeja na Trawie w Polsce, który sukcesy świecił na początku XXI wieku. Po kilku latach przerwy wracamy w nowej odsłonie, aby popularyzować nad Wisłą tę piękna dyscyplinę sportu.

REKLAMA

Prohokej © 2020. Wszelkie prawa zastrzerzone