HasłoSzczurek Magdalena

Magdalena Szczurek, urodzona 21 października 1986 roku w Nysie. Reprezentantka Polski. Wychowanka klubu UKS Dwunastka Nysa. W swojej karierze występowała także w drużynach LKS Leszczyński Krutpol Nysa, Polonia Wrocław, Pocztowiec Poznań oraz AZS Politechnika Poznańska.

Do największych osiągnięć klubowych należy pięciokrotne Mistrzostwo Polski z zespołem AZS Politechnika Poznańska oraz trzykrotne z klubem Pocztowiec Poznań, później przekształconym w Politechnikę. Największy sukces reprezentacyjny zawodniczki, to brązowy medal HME seniorek w Lipsku, wywalczony w 2012 roku oraz udział w Mistrzostwach Europy grupy „A” na otwartych boiskach, w 2015 roku w Londynie, gdzie biało-czerwone zajęły piąte miejsce.

 

Komentarze

Mateusz Gotz

Pasjonat hokeja, który w hokeja zaczął grać bardzo późno z marnymi efektami. Sokół Warszawa, Lipno Stęszew. Twórca największego portalu o hokeju na trawie w Polsce czyli... Prohokej.pl.

REKLAMA

Komentarze

o Prohokej

Prohokej.pl logo

Prohokej.pl to pierwszy portal na temat hokeja na Trawie w Polsce, który sukcesy świecił na początku XXI wieku. Po kilku latach przerwy wracamy w nowej odsłonie, aby popularyzować nad Wisłą tę piękna dyscyplinę sportu.

REKLAMA

Prohokej © 2020. Wszelkie prawa zastrzerzone