HasłoStadion Grunwaldu Poznań

Obiekt położony przy ul. Promienistej 27 w Poznaniu. Stadion posiada sztuczną trawę z nawodnieniem wodnym. Pojemność trybun to 2440 osób, a moc oświetlenia – 300 lux. Boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Promienistej było pierwszym obiektem tego typu  w Polsce (1992). Przez 24 lata klub starał się o remont nawierzchni i trybun, co udało się ostatecznie w roku 2016 roku. Wówczas przystąpiono do prac remontowych i  w ciągu 6 miesięcy stadion zmienił swoje oblicze. W efekcie Grunwald Poznań dysponuje najnowszą i najlepszą sztuczną trawą w Polsce, nowymi trybunami, nowym zegarem elektronicznym i nowym nawodnieniem.

Mecz Polska – Argentyna na wybudowanym rok wcześniej obiekcie Grunwaldu Poznań

 

Komentarze

Mateusz Gotz

Pasjonat hokeja, który w hokeja zaczął grać bardzo późno z marnymi efektami. Sokół Warszawa, Lipno Stęszew. Twórca największego portalu o hokeju na trawie w Polsce czyli... Prohokej.pl.

REKLAMA

Komentarze

o Prohokej

Prohokej.pl logo

Prohokej.pl to pierwszy portal na temat hokeja na Trawie w Polsce, który sukcesy świecił na początku XXI wieku. Po kilku latach przerwy wracamy w nowej odsłonie, aby popularyzować nad Wisłą tę piękna dyscyplinę sportu.

REKLAMA

Prohokej © 2020. Wszelkie prawa zastrzerzone